KOLMI Bowie&Dick indikátor

Model:
KOLMI9701
Výrobca: MEDICOM
Cena vr. DPH: 4.90€

Testujte vo forme pripraveného jednorazového balenia na kontrolu činnosti parných sterilizátorov typu B s predbežným odsávaním. Určený na testovanie schopnosti sterilizovať porézne predmety (tkané / netkané kompresy, servítky, laboratórne zástery atď.).

Umožňuje vám kontrolovať:

  • mechanické funkcie sterilizátora
  • účinnosť extrakcie vzduchu z vákuového náboja počas fázy predbežnej úpravy (obdobie začínajúce na začiatku sterilizačného cyklu a ukončené pred nárastom tlaku na sterilizačnom zásobníku)
  • prienik vodných pár
  • schopnosť odstraňovať vzduch a iné nekondenzovateľné plyny vo vákuových sterilizátoroch.

Obsahuje netoxický chemický indikátor aplikovaný na list pergamenu a umiestnený uprostred hotového testovacieho balenia. Zmes sa zmení z modrej na hnedú, ak je vystavená špecifickej kombinácii času, teploty a vodnej pary. Vysoká citlivosť a kvalita zaručujú správnosť výsledku. Odfarbenie je trvalé, list uchovávaný v dokumentácii v priebehu rokov vykazuje rovnaký výsledok ako v okamihu po ukončení sterilizačného cyklu. Je určený na použitie pri teplote 134 ° C počas 3,5 minúty.

Výrobok spĺňa harmonizovanú normu EN 867-4 a medzinárodnú normu ISO 11140-1.

Balenie:

1 balenie s jednorazovým testom

rozmery 120x90x20mm

hmotnosť 90g

Využitie:

Vložte uzavretý skúšobný balík do prázdneho autoklávu a umiestnite ho do stredu zariadenia. Cyklus nechajte bežať pri teplote 134 ° C počas 3,5 minúty podľa údajov výrobcu. Po ukončení cyklu rozbaľte balík a skontrolujte výsledky. Homogénne zafarbenie indikátora bez stopy škvŕn a škvŕn signalizuje správnu funkciu zariadenia. Uložte údaje (dátum, číslo sterilizátora, výsledok, podpis atď.) na zadnej strane formulára a archivujte test. Archivácia testu vám umožní použiť ju na preukázanie správneho priebehu sterilizácie v prípade súdneho konania.

Ostatní tiež nakúpili
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
Hanel Artikulačný papier 120 listov I  40u
8.70€ 8.00€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner