SAVO Original 5kg

Model:
BOC2090841
Výrobca: SAVO
Cena vr. DPH: 6.96€

Kráľ na trhu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Už 30 rokov je používaný k dezinfekcii v domácnostiach i v profesionálnej sfére. Je vhodný i pre dezinfekciu pitnej vody.

SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vr. HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy.

Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou, pre ktorú je schválený i pre dezinfekciu vody v bazénoch a ako jediný i pre pitnú vodu v studniach.

Čistenie a dezinfekcia plôch a predmetov Slúži k čisteniu a dezinfekcii podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náradia. Použite roztok z 1l SAVA Original a 10l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite po 30 minutách pitnou vodou.

Dezinfekcia pitnej vody v studniach Dávkujte na každých 1000 lit. pitnej vody 20 ml SAVA Original. Vodnú hladinu pokropte nariedeným roztokom SAVA (napríklad namiešaného v kýbliku alebo konvičke). Po 30 min. je voda dezinfikována a súčastne dochádza k rozloženiu účinnej látky.

Dezinfekcia a likvidácia rias v bazénoch SAVO Original je prípravok vhodný pre dezinfekciu bazénov. Nahradzuje v bazénovom programe tzv. chloršok.

Najpredávanejší čistiaci a dezinfekčný prostriedok v Českej republike.

Ostatní tiež nakúpili
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€
Množstvo:  
detail
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€ 4.50€
Množstvo:  
detail
Hanel Artikulačný papier 120 listov I  40u
8.70€ 7.07€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner