SAVO proti plesniam 500ml s rozprašovačom

Model:
BOC2087807
Výrobca: SAVO
Cena vr. DPH: 3.90€

Najpoužívanejší protiplesňový prípravok na našom trhu.

Fungicídna a dezinfekčná účinnosť sa dostaví okamžite po aplikácii.

Účinkuje proti vegetatívnym formám plesní, kvasinkám, riasam, má dezinfekčný účinok. Je dodávaný v mechanickom rozprašovači, ktorý zaišťuje ľahkú manipuláciu a uľahčuje likvidáciu plesní i na obtiažne prístupných miestach.

Oblasť použitia Používa sa pre sanáciu plesňových napadnutí dreva, stien, omietok, malieb v interiéroch i exteriéroch. Odstráni pleseň zo špár v kúpeľni v okolí vaní a z rámov okien. Nájde využitie v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou a náchylnosťou k vzniku plesní, v kúpeľniach, práčovniach, kúpeľoch, saunách, bazénoch, v komunálnej hygiene, skladoch potravín apod.Na postihnuné miesta aplikujte neriedené priamo postrekom vo vzdialenosti 5-10 cm, po 20 minútach ošetrené miesto umyte vodou alebo nechajte zaschnút. Pred aplikáciou pleseň neodstraňujte! Mohlo by dôjsť k rozptýleniu výtrusov a rozšíreniu plesne na ďalšie miesta. Pri silnom napadnutí postup opakujte. Má bieliacie účinky.

Aplikácia: orientačná spotreba je min. 50 ml/m2 omietky, steny či dreva

Ostatní tiež nakúpili
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€ 4.50€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€
Množstvo:  
detail
Hanel Artikulačný papier 120 listov I  40u
8.70€ 7.07€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner