Doprava a Platba

PLATOBNÉ PODMIENKY

Vystavené faktúry majú splatnosť 30 dní, dostanete ich spoločne s dodávkou objednaného tovaru. V prípade, že máte problém so splatnosťou našich faktúr, prosím, kontaktujte nás. Platbu v hotovosti môžeme požadovať u zákazníkov, ktorí sú v omeškaní s platbami svojich záväzkov voči Medplus s.r.o. Dodaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia majetkom fi rmy Medplus s.r.o..

 

DODÁVKY TOVARU

Za každú objednávku ďakujeme a jej spracovaniu venujeme maximálnu pozornosť. Našou snahou je vyexpedovať všetok tovar do 24 hodín od objednania. V prípade, že nedostanete všetok objednaný tovar, zašleme Vám ho dodatočne po doplnení skladových zásob. V tomto prípade prepravné hradí fi rma Medplus s.r.o. Tovar Vám zasielame prostredníctvom prepravné služieby General Parcel. Zásielka bude prepravená až na miesto určenia bez nutnosti zásielku kdekoľvek vyzdvihovať, i v prípade, že nebudete na prvý krát zastihnutý. Pri objednávkach nad 79 € s DPH neúčtujeme expedičné náklady. Pri objednávkach pod túto čiastku je účtované 5 € vrátane DPH pri platbe na faktúru, pri dobierke 7 € vrátane DPH.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner