B. Braun Wipes Mini - utierky 24 x 28 cm, 25 ks v balení

Model:
BRA19183
Výrobca: BBRAUN
Cena vr. DPH: 5.10€
Systém doplnitelného zásobníka a utierok
 
Dezinfekcia povrchov zdravotníckych pomôcok a plôch v praktickom balení.
 
Účinná dezinfekcia malých plôch a najmä povrchov "blízko pacienta" má popri hygieny rúk zásadný význam v prevencii šírenia infekcie. Mikroorganizmy sú schopné prežiť v prostredí až niekoľko mesiacov. V prípade povrchov v blízkosti pacienta potom hrozí nebezpečenstvo ich prenosu kontaktom s rukami, pokožkou, predmety. Obrúsky a utierky napustené dezinfekčnými prostriedkami, ktoré sú pripravené na okamžité použitie (ready to use, RTU) alebo uzavretý systém utierok v dóze vám pomôžu udržiavať vysoký hygienický štandard v okolí pacienta. Vzhľadom na minimálnu nároku na priestor pri umiestnení môžu byť vždy po ruke. Pri správnej voľbe produktov aj ich vzájomnej kombinácii je možné dezinfekciu vykonávať okamžite, cielene, efektívne a ekonomicky.
 
 
 
B. Braun Wipes Mini
 
Flexibilné Systém suchých utierok v praktickom balení s minimálnym nárokom na priestor
 
Utierky sú praktické, savé, bezprašné a vždy po ruke. Veľmi dobre absorbujú a váži špinu. Využívajú prípravky B. Braun pre dezinfekciu povrchov s použiteľnosťou až 4 týždne od prípravy roztoku. Cenovo výhodné a ekonomické využitie utierok a dezinfekčných roztokov. Dóza s pevne uzatvárateľným viečkom chráni proti kontaminácii a odparovanie roztoku.
 
Doporučené pre aplikáciu prípravkov Hexaquart® plus, Hexaquart® forte, Melsept® SF, Meliseptol® rapid a Meliseptol® New Formula.
 
Utierky B. Braun Wipes Mini je vhodné používať všade, kde je kladený dôraz na hygienu, upratovanie a rýchle prevedenie dezinfekcie, tj. V zdravotníctve - v nemocniciach, ambulanciách, sanatóriách, ÚSP, ale aj vo farmaceutickej výrobe, laboratóriách, potravinárskom priemysle a pod.
 
Balenie: utierky
 
Rozmer: 24 x 28 cm
 
Kusov v balení: 25 ks
Ostatní tiež nakúpili
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€ 45.00€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner