Bacoban bezalkoholový 500 ml s rozprašovačom

Model:
BACDL1
Výrobca: OSTATNÍ
Cena vr. DPH: 20.90€

Dezinfekčný prostriedok na plochy zdravotníckych pomôcok s dlhoudobou účinnosťou až 10 dní. Neobsahuje alkohol, fenoly a aldehydy.
Mikrobiologický účinok behom 5 minút pri nízkom a vysokom zaťažení proti baktériám a plesniam a virucídny účinok proti vírusom (hepatitída B, hepatitída C, HIV, chrípkové vírusy, H5N1, rotavírusy, adenovírusy, herpes, kiahne) počas 30 sekúnd (podľa normy DVV "obmedzene virucidné ").
Rýchlo pôsobiace a dlhodobý antimikrobiálny efekt (až po dobu 10 dní) proti baktériám (napr. Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli) a plesniam (napr. Aspergillus niger, Candida albicans).
Bacoban nealkoholový neobsahuje alkohol, možno ho preto s výhodou použiť na dezinfekciu plôch zdravotníckych pomôcok a prístrojov, ktoré nie sú odolné alkoholu (farebná koženka lehátok, aplikačné časti lekárskych prístrojov citlivé na alkohol, ultrazvukové sondy, a pod).
Fľaša obsahuje 500 ml hotového 1% roztoku a rozprašovač, ktorý je opakovateľne použiteľný.

Ostatní tiež nakúpili
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€ 45.00€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner