Zeta 5 Power Act 50x10 ml single-dose bags odsávacie zariadenia, pľuvátka

Model:
C810038
Výrobca: ZHERMACK
Pôvodná cena: 20.50€
Cena vr. DPH: 19.50€

Dezinfekčný prípravok pre odsávacie okruhy. Koncentrovaný kvapalný roztok bez obsahu aldehydov a fenolov na dezinfekciu, čistenie a dezodorizáciu odsávacích okruhov a misky na pľuvanie.
BALENIE: Flakón s objemom 1 liter.
ZLOŽENIE: 100 g prípravku Zeta 5 Power Act obsahuje 5 g N- (3-aminopropyl) N-Dodecylpropán-1,3-diamínu, 4,2 g propionátu N, N-didecyl-N-metyl -poly (oxyetyl) amónium, Tenzioaktíva látky, inhibítory korózie, aditíva, pomocné látky a vodu na doplnenie na 100 g.
KONTRAINDIKÁCIE: Nie je známa žiadna kontraindikácia.
UPOZORNENIE: Spôsobuje vážne poleptanie pokožky a vážne poškodenie zraku. V prípade kontaktu s pokožkou alebo vlasmi odložte zašpinený odev a opláchnite pokožku. V prípade kontaktu s očami si ich niekoľko minút pozorne vyplachujte. Ak je to možné, vyberte si kontaktné šošovky. Pokiaľ podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade požitia si vypláchnite ústa, nevyvolávajte zvracanie a okamžite kontaktujte toxikologické centrum alebo lekára.
OCHRANNÉ OPATRENIA: Používajte ochranné rukavice a odev a chráňte si oči a tvár. Po manipulácii si umyte ruky. Nenechávajte voľne v prírode, ale zneškodnite podľa platných predpisov pre likvidáciu odpadu. Odporúča sa uchovávať prípravok dobre uzavretý, na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Čas použiteľnosti prípravku platí v prípade neporušeného obalu a skladovania za správnych podmienok. Odporúča sa skladovať prípravok pri teplote, ktorá nepresahuje 27 ° C.
Nežiaduce účinky: Neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky.
PODROBNÉ POKYNY:
1. Odsávací systém vypláchnite odsatím 2 litrov studenej vody (obr. 1).
2. Pripravte aspoň jeden liter roztoku pre každú zostavu: naplňte vhodnú nádobu vodou a dávkujte 10 ml prípravku Zeta 5 Power Act na každý liter vody (obr. 2, 3, 4).
3. Premiešajte (obr. 5). Roztok bude opalizujúci.
4. Natiahnite získaný roztok cez odsávacie hadičky (obr. 6). Vlejte aspoň 250 - 300 ml dezinfekčného roztoku do nádoby na pľuvanie.
5. Nechajte pôsobiť 15 minút, dosiahnete tak rýchlu dezinfekciu. Ak roztok necháte pôsobiť aspoň 4 hodiny (celú noc), získate účinné spektrum podľa tabuľky (vr. Tuberkulicídu).
6. Po pôsobení odsávací systém vypláchnite odsatím 2 litrov studenej vody (obr. 1).
Uvedený postup treba opakovať minimálne na konci každého pracovného dňa, lepšie je vykonávať ho aj v polovici pracovného dňa a po každom mimoriadne invazívnym zákroku

Ostatní tiež nakúpili
Hanel Artikulačný papier 120 listov I  40u
8.70€ 8.00€
Množstvo:  
detail
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner