Biorepair ústny výplach 500 ml

Model:
GA1154700
Výrobca: Benetton
Cena vr. DPH: 8.00€

BioRepair® ústny výplach prináša inovatívne riešenie v starostlivosti o citlivé aj zdravé zuby v kombinácii s antibakteriálnymi účinkami, a to bez fluoridov a bežných antibakteriálnych zložiek. Obsahuje patentovanú formulu s bioaktívnymi mikročasticami MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku). Mikročastice MICROREPAIR® remineralizujú sklovinu, obnovujú štruktúru skloviny a dentínu, uzatvárajú dentínové tubuly a prekrývajú odhalené zubné krčky. Výplach obsahuje naviac zlúčeninu zinku Zn(PCA)2 , ktorá má veľmi silný antibakteriálny efekt bez ďaľších vedľajších účinkov. Vďaka tomu pôsobí  preventívne proti vzniku zubného plaku, zubného kameňa a zubného kazu a chráni ďasná.

V kombinácii s niektorou zo zubných pást BioRepair a pri aplikácii min. 2 x za týždeň, účinne chráni zdravie zubov a posiluje ich. Súčasťou balenia je tiež vzorka pasty BioRepair Total Protection, 15 ml. 

Inovatívna rada prípravkov BioRepair® pre citlivé zuby bola vyvinutá medzinárodnou spoločnosťou Coswell v spolupráci s University of Bologna v Taliansku. Všetky prípravky obsahujú jedinečnú patentovanú bioaktívnu formulu MICROREPAIR®, zloženú z mikročastíc hydroxyapatitu, ktorý je prirodzenou súčasťou zubnej skloviny a zuboviny (dentín), a pridaného zinku, ktorý aktivuje účinok hydroxyapatitu.

MICROREPAIR® remineralizuje zubnú sklovinu, prekrývá ochrannou vrstvou nerovnosti a drobné poškodenia v mikroštruktúre zubnej skloviny a obnovuje jej štruktúru. Formula MICROREPAIR® tiež účinne revitalizuje štruktúru dentínu, uzatvára dentínové tubuly, ktoré spôsobujú bolesť odhalených zubných krčkov. Znižuje tak citlivé reakcie zubov na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubná sklovina je chránená pred vznikom zubného kazu, a vďaka kompaktnému povrchu pôsobí belšie. Súčásťou inovatívnej formule sú ionty zinku, ktoré aktivujú hydroxyapatit a zároveň pôsobia antibakteriálne a preventívne proti vzniku zubného plaku, kazu a kameňa. Zuby sú tak chránené aj bez fluoridov.

Sekundárnym efektom mikročastíc hydroxyapatitu je, že reagujú so zlúčeninami síry, ktoré sú príčinou nepríjemného dychu.


Rada BioRepair® zahrňuje tri typy zubných pást a ústny výplach, ktoré sú vhodné v prípade zvýšenej citlivosti zubov, pri nedostatočnej koncentrácii vápniku v slinách, v prípade alergie na fluoridy alebo pri xerostomii.

Ostatní tiež nakúpili
Hanel Artikulačný papier 120 listov I  40u
8.70€ 8.00€
Množstvo:  
detail
Permite kapsule VEĽ. 1 - 50 ks
81.08€
Množstvo:  
detail
GS-80 kapsule 50 ks/ č.1
51.82€
Množstvo:  
detail
Desident CaviCide sprej 200 ml
5.05€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner